Vraćamo se u Novi Sad, na mesto odakle je krenula borba za istinu koja traje od pada nadstrešnice na Željezničkoj stanici u Novom Sadu. Ko je kriv i nadležan za nevine žrtve?
Studenti su nam podigli klonule glave i pokazali da se za istinu mora boriti. Pružiti otpor nasilju. mržnji, korupciji i pljački. Podsetiti okupatora svega, da je ovo i naša država, naša zemlja i da institucije pripadaju svima, da je Srbiji potrebna promena!
Jun 2026.
POKRET GRAĐANSKE SUBOTICE
