instagram twitter facebook youtube

U subotu vlast organizuje još jedan plaćeni kontraskup studentskim okupljanjima. Pozivaju naprednjaci, a finansiraćemo ga mi, narod, iako nas to niko nije pitao. Rukovodioci javnih preduzeća uveliko regrutuju zaposlene, Subotica ima predstavnike kao i uvek, aktivisti prave spiskove, nude novac, izlet i hranu, a prevoznicima koji ne bi da voze ekskurzije naprednjaka se zavrće ruka. 

Neke su ucenili, neke kupili, neki su se ugradili, imaju koristi, a ima ih i koji samo iskreno vole, međutim moglo bi to i bolje s obzirom  na to šta sve vlast radi našim novcem, koliko troši na propagandu, plaćenike, batinaše, botove, karavane sa šatorima i muzikom hranom i dnevnicama. Sindikati govore o ogromnim pritiscima na zaposlene u 5 velikih javnih preduzeća.

Dobrovoljci naprednjaka šetaju volonterski iz Novog Sada ka Beogradu na spontani skup u subotu. Pevaće Vesna Zmijanac i Aca Lukas.

Hidrometeorološki je najavio 37 stepeni u subotu. Malo je to dnevnice za ovoliku ljubav. Ako vam neko kaže morao sam, ne verujte, hteo je. Vlast, privilegije (novac) se ovde brane životom.

24. 6. 2026.

POKRET GRAĐANSKE SUBOTICE